Tuvākie notikumi

Pirmdiena, 2018. gada 25. jūnijs

Ceturtdiena, 2015. gada 1. oktobris

 1. ×

  1. Transporta un loģistikas NEP sanāksme:

  2015.gada 1.oktobrī  plkst.14:00 Latvijas Darba devēju konfederācijā, Rīgā, Baznīcas ielā 25-3, 3.stāva sanāksmju zālē notiks Transporta un loģistikas NEP sanāksme.

  Lasīt vairāk »

  Sanāksmē izskatāmie jautājumi: Transporta un loģistikas nozares pamatprofesiju apraksti Transporta un loģistikas nozares kvalifikācijas līmeņu aprakstu projekts atbilstoši Eiropas kvalifikāciju ietvarstruktūrai VID datu analīzes un darba devēju aptaujas rezultāti Transporta un loģistikas nozares saistīto profesiju kartes pilnveides projekts Vairāk informācijas par gaidāmo sanāksmi var iegūt, sazinoties ar Transporta un loģistikas nozaru ekspertu padomes sekretariātu.

Trešdiena, 2015. gada 19. augusts

 1. ×

  1. Transporta un loģistikas NEP sanāksme:

  2015.gada 19.augustā  plkst.13:00 Latvijas Darba devēju konfederācijā, Rīgā, Baznīcas ielā 25-3, 3.stāva sanāksmju zālēnotiks Transporta un loģistikas NEP sanāksme.

  Lasīt vairāk »

  Sanāksmē izskatāmie jautājumi: Transporta un loģistikas nozares saistīto profesiju kartes pilnveides projektsun kvalifikācijas līmeņu apraksta projekts. Diskusija: transporta un loģistikas nozares pamatprofesijas, specializācijas un to atbilstība kvalifikācijas līmeņiem. Vairāk informācijas par gaidāmo sanāksmi var iegūt, sazinoties ar Transporta un loģistikas nozaru ekspertu padomes sekretariātu.

Ceturtdiena, 2014. gada 30. oktobris

 1. ×

  1. Transporta un loģistikas NEP sanāksme:

  2014.gada 30.oktobrī, plkst.14:00 Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības telpās, Bruņinieku ielā 29/31, 314.kab., Rīga notiks Transporta un loģistikas NEP sanāksme

  Lasīt vairāk »

  Darba kārtībā jautājumi par: ·       grozījumiem Profesionālās izglītības likumā ·       NEP lomu profesionālās izglītības akreditācijas nodrošināšanā ·       modulāro profesionālās izglītības programmu Transporta un loģistikas nozarē izstrādes gaitu ·       profesionālās kvalifikācijas eksāmenu izstrādes gaitu  Vairāk informācijas par gaidāmo sanāksmi var iegūt, sazinoties ar Transporta un loģistikas nozaru ekspertu padomes sekretariātu.

Ceturtdiena, 2014. gada 27. februāris

 1. ×

  1. Transporta un loģistikas nozaru ekspertu padomes sanāksme:

  2014.gada 27.februārī plkst. 14:00 Latvijas Darba devēju konfederācijas teplās, Rīgā, Baznīcas ielā 25-3 notiks Transporta un loģistikas nozaru ekspertu padomes sanāksme.

  Lasīt vairāk »

  Sanāksmē plānots skatīt šādus jautājumus: 1. Profesijas standarta „Aukstuma iekārtu mehāniķis” un atkārtota profesijas standarta „Dokers” saskaņošana; 2. Vai drošas un ekonomiskas braukšanas apmācības uzņēmumiem ir efektīvas un nepieciešamas; 3. Darba vidē balstīta profesionālā apmācība; 4. Transporta un loģistikas nozares ekspertu padomes nolikuma grozījumu izskatīšana. Vairāk informācijas par gaidāmo sanāksmi var iegūt, sazinoties ar Transporta un loģistikas nozaru ekspertu padomes sekretariātu.

Ceturtdiena, 2013. gada 28. novembris

 1. ×

  1. Transporta un loģistikas NEP sanāksme:

  2013.gada 28.novembrī, plkst.14:00 Latvijas Darba devēju konfederācijā,Baznīcas iela 25-3, Rīgā, notiks Transporta un loģistikas NEP sanāksme.

  Lasīt vairāk »

  2013.gada 28.novembrī, plkst.14:00 Latvijas Darba devēju konfederācijā,Baznīcas iela 25-3, Rīgā, notiks Transporta un loģistikas NEP sanāksme   Darba kārtībā: 1.     Profesijas standarta „Noliktavas darbinieks” saskaņošana. 2.     Transporta un loģistikas nozares profesiju standartu revīzija un nozares profesiju kartes aktualizācija. 3.     Aktuālās darba tirgus tendences. 4.     Audzēkņu uzņemšanas rezultāti. 5.     Citi jautājumi.