Jaunie būvnieki sarosās!

Neformālā jauniešu grupa “Pilons”, izjūtot kvalificēta un motivēta darbaspēka trūkumu būvniecībā, augusta sākumā uzsāka projektu “Jauno būvnieku tīkls” ar mērķi celt šīs nozares prestižu. Tādejādi piesaistot aizvien vairāk jauniešus būvniecībai, samazinot bezdarbnieku rindas un no skolas aizgājušo jauniešu skaitu.

 

Projekta ietvaros “Pilons” apmeklēs sešas dažādas ar būvniecību saistītas profesionālās izglītības iestādes. Skolas atradīsies dažādos Latvijas nostūros, lai projektā iesaistītu pēc iespējas atšķirīgākas jauniešu grupas. Šo apmeklējumu laikā jaunieši ar neformālās izglītības metodēm centīsies uzlabot savas komunikācijas spējas un radošumu, kā arī atrast veidus, kā uzlabot būvniecības zemo prestižu. Trīs aktīvākie studenti no katras izglītības iestādes tiks aicināti piedalīties  reģionālajā nometnē, kuras laikā jaunieši izveidos reklāmas materiālu, kas tiks prezentēts Izglītības un Zinātnes ministrijai, profesionālās un vispārējās izglītības iestādēm, darba devēju un ņēmēju organizācijām, kas iesaistītas būvniecības nozarē un citām interesējošām organizācijām.

 

Būvniecības nozare ir strauji augoša un tai vienmēr būs nepieciešami zinoši un strādāt griboši speciālisti, tādēļ cerēsim, ka jauniešu iniciatīva būs aicinājums jaunajiem cilvēkiem iesaistīties un uzsākt savas darba gaitas tieši šajā nozarē.

 

Projektam iespējams sekot sociālajos tīklos:

            www.draugiem.lv/pilons

            www.facebook.com/PILONS.LCA

 

 

Informāciju sagatavoja

Ieva Gretere

LBAS Būvniecības nozares konsultante

darba ņēmēju satura jautājumos

lzsaki savu viedokli

Autorizēties:draugiem.lv