Kura ir "Gada labākā būve Latvijā 2014"?

Datums: 2015.01.09

Piedalies „Būvniecības dienā” – skates finālā un konferencē „Droša un kvalitatīva būvniecība” 2015. gada 26. martā Rīgas Tehniskajā universitātē! Piesaki savu būvi skatei un pierādi, ka tā pelnījusi titulu “Gada labākā būve Latvijā 2014”!

Latvijas Būvnieku asociācija, Latvijas Būvinženieru savienība un Būvniecības attīstības stratēģiskā partnerība sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Satiksmes ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, un citiem partneriem, izsludina Latvijā vienīgo būvniecības nozares profesionālo organizāciju skati “Gada labākā būve Latvijā 2014”.

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2014” mērķis ir noteikt un popularizēt viskvalitatīvāk uzbūvētās, ekspluatācijā efektīvākās un drošākās būves Latvijā 2014. gadā, veicināt profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē, izteikt atzinību, popularizēt labos piemērus, motivēt nozares pārstāvjus jauniem sasniegumiem.

Skate notiks jau septiņpadsmito reizi, bet šogad tajā ir daudz uzlabojumu. Skate notiks trīs kārtās, no kurām trešā kārta būs publiska – finālistu būvkompānijas uzstāsies ar objekta prezentāciju, kurā pamatos, kādēļ šis objekts pretendē uz nosaukumu „Gada labākā būve Latvijā 2014”.

Skates “Gada labākā būve Latvijā 2014” fināls un konference „Droša un kvalitatīva būvniecība” 2015. gada 26. martā Rīgas Tehniskajā universitātē veidos „Būvniecības dienu”, kas būs pieejama bez maksas. Konferences „Droša un kvalitatīva būvniecība” tēmas: Būvniecības likums un ar to saistītie normatīvie akti. Dempings būvniecībā. Publisko iepirkumu likums. Cienīgs darbs. Uzņēmējdarbības vide būvniecībā. Negodprātīga būvniecība. Solidārais atbildības princips. Apakšuzņēmēju ķēdes būvniecībā.

Konkursam aicināti pieteikties Latvijā reģistrēti būvuzņēmēji, nozares sabiedriskās organizācijas pasūtītāji, projektētāji un pašvaldības var izvirzīt skatei objektus, kuri nodoti ekspluatācijā 2014. gadā, septiņās nominācijās: dzīvojamā jaunbūve, sabiedriskā jaunbūve, rekonstrukcija, renovācija, restaurācija, inženierbūve un ainava. Visos konkursam pieteiktos būvobjektus vērtēs profesionāla un kompetenta žūrija.

Piesaki savu būvi skatei un pierādi, ka tā pelnījusi titulu “Gada labākā būve Latvijā 2014”!

Objektus konkursam var pieteikt līdz 2015. gada 23. janvārim Latvijas Būvnieku asociācijas birojā Skolas ielā 21-201, Rīgā, darba dienās no plkst. 9:00 - 16:30.

 

Informācija pa tālruni: 67228584; e-pastu: lba@latnet.lv; http://latvijas-buvnieku-asociacija.lv

Seko līdzi www.facebook.com/gadabuve vai https://twitter.com/GadaBuveLV

lzsaki savu viedokli

Autorizēties:draugiem.lv