eIKT NEP vizīte Liepājas Valsts tehnikumā

Saskaņā ar 2013. gada darba plānu par sadarbības veicināšanu ar profesionālās izglītības iestādēm, eIKT NEP sekretariāts devās vizītē uz PIKC Liepājas Valsts tehnikums, Ventspils ielā 51, Liepājā, kur notika tikšanās ar direktoru A.Rupertu un mūžizglītības nodaļas pārstāvi Aigiju Kraukli.

Tikšanās laikā pārrunātas izglītības iestādes aktualitātes, kā arī precizēti dati par tehnikumu, attiecībā uz IKT nozares izglītības segumu, t.sk., profesionālās izglītības programmu „Datorsistēmu tehniķiem”, tās saturu un mācību priekšmetiem. Uzņemšana valsts finansētajā programmā notiek saskaņā ar IZM pieteiktajiem uzņemšanas plāniem.

PIKC Liepājas Valsts tehnikums piedāvā mācību programmas ar NVA izsniegto kuponu metodi, kā arī neformālajā izglītībā iespējas apgūt datorzinības.

Turpmākajā sadarbībā nepieciešams apzināt PIKC Liepājas Valsts tehnikuma veiksmes stāstus sadarbībā ar reģionālajiem uzņēmējiem, sakarā ar to, ka asociāciju līmenī nozares intereses tiek pārstāvētas galvenokārt valsts ne reģionālā kontekstā, nepieciešams skatīt reģionālo problemātiku.

Informāciju sagatavoja: Ieva Erele eIKT NEP, LDDK darba devēju nozaru konsultante. 

lzsaki savu viedokli

Autorizēties:draugiem.lv