Ķīmiskās rūpniecības un tās saskarnozaru NEP vizīte AS “Dzintars”

Datums: 2014.06.05

2014.gada 5.jūnijā Ķīmiskās rūpniecības un tās saskarnozaru NEP devās vizītē uz AS “Dzintars”.

 

AS Dzintars - lielākais parfimērijas un biokosmētikas ražotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs. Uzņēmumā strādā vairāk kā 400 cilvēku. Vairāk kā 1000 parfimērijas, kosmētikas un dekoratīvās kosmētikas izstrādājumi sagaida pircējus 47 specializētajos veikalos Latvijā[1].

Ārpus Latvijas uzņēmums paplašina franšīzes tīklu, atverot arvien jaunus veikalus, kuru skaits šobrīd pārsniedz 80 - Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Lietuvā. Brenda produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 20 valstīm.

AS "Dzintars" lepojas ar ķīmijas, fizikālas un mikrobioloģiskās kontroles laboratorijām, kā arī ar unikālo patērētāju prasību kosmētisko produktu instrumentālās analīzes laboratoriju. Laboratorijās strādā ķīmiķi ar augstāko izglītību – bakalaura un/vai maģistra grādu. Speciālisti ar augstāko akadēmisko izglītību ir papildus jāapmāca atbilstoši uzņēmuma darbības specifikai. Tam ir nepieciešams aptuveni viens mēnesis, lai jaunais speciālists varētu pilnvērtīgi strādāt.

Par Profesionālās kompetences centra “Rīgas Valsts tehnikuma” audzēkņiem ir pozitīvas atsauksmes, praktikanti bija dažādi un prakses vadītāju vērtējumi atspoguļo audzēkņu sagatavotību.

Speciālistu šobrīd uzņēmumā pietiek, darba spēka trūkumu uzņēmums neizjūt, lai gan notiek darbinieku paaudžu maiņa. Aktuālās vakances tiek izsludinātas uzņēmuma e-vietnē un atsaucība uz izvietotajiem sludinājumiem ir.

 

 

Informāciju sagatavoja

Sandra Pfeifere, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības nozares konsultante

 

[1]http://www.latviesi.com/raksti/as-quot-dzintars-quot-piedalisies-starptautiskaja-kosmetikas-izstade-apvienotajos-arabu-em

lzsaki savu viedokli

Autorizēties:draugiem.lv