Izstāde Tech industry 2014

No 4. līdz 6. decembrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika Starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2014”.

Izstāde “Tech Industry 2014” notika divās hallēs (halle Nr.1 – 6700m2, halle Nr.2 – 9300m2) un tajā piedalījās vairāk nekā 260 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Itālijas, Polijas, Čehijas, Francijas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Ķīnas un citām valstīm, kas vienkopus demonstrēja modernākās metālapstrādes un rūpnieciskās iekārtas darbībā, mašīnbūves iekārtas un materiālus, elektroinstrumentus, gaisa plūsmu tehnoloģijas un hidrotehnoloģijas, metālizstrādājumus, iekārtas un materiālus ražošanai, pakalpojumu servisu, automatizācijas un vadības sistēmas, hidrauliskās iekārtas, mēriekārtas, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, darba aizsardzības līdzekļus, iepakojumu un materiālus, iekraušanas un izkraušanas tehniku, kā arī citas iekārtas, materiālus un tehnoloģijas.

 

Šogad izstādē palielinājās dalībnieku skaits un daudz vairāk uzņēmumu demonstrēja jaunas un neredzētas iekārtas, instrumentus un materiālus, ko var izmantot fan rūpnieciskās ražošanas uzņēmumi, gan saistīto nozaru pakalpojumu sniedzēji, gan ikviens ražošanas uzņēmums, lai modernizētu un optimizētu ražošanu un ieekonomētu līdzekļus.

Uzņēmēji izstādē varēja dibināt jaunus biznesa kontaktus un veidot sadarbību gan vietējo, gan ar ārvalstu uzņēmumu pārstāvjiem. “Tech industry 2014” bija apskatāma kopīga Latvijas ražotāju ekspozīcija, ko kūrēja Latvijas Māšīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija (MASOC), Daugavpils metālapstrādes uzņēmēju un Rīgas domes ekspozīcijas, Itālijas uzņēmēju kopstends. Latvijas Tehnoloģiskā centra stendā varēja iepazīties ar jaunajiem zinātnes sasniegumiem un saņemt konsultācijas par inovatīvu uzņēmējdarbību.

 

Izstādē piedalījās šādas profesionālās skolas – Rīgas Valsts Tehnikums, Rīgas Tehniskā koledža, Rīgas 3.arodskola, Liepājas Valsts tehnikums, Ventspils tehnikums, Valmieras tehnikums, Daugavpils profesionālā vidusskola, Jelgavas Amatu vidusskola.

 

Bija reāla iespēja izmēģināt metināšanas aparātu elektroniskā un reālā veidā.

Informāciju sagatavoja: E.Bayanova, LBAS mašīnbūves, metālapstrādes un mašīnzinību nozares konsultante

lzsaki savu viedokli

Autorizēties:draugiem.lv