Skola 2015

Datums: 2015.03.02

Aizvadīta gada nozīmīgākā karjeras izglītības atbalsta izstāde – „Skola 2015”, kas norisinājās no 27.februāra līdz 01. martam. Starptautiskā izglītības izstāde "Skola" vienuviet ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Metālapstrādes un mašīnbūves nozare arī šogad organizēja nozares profesionālās izglītības iestādēm kopīgu stendu, kurā katrs interesents varēja iepazīties ar izglītības iespējām profesijas apguvei metālapstrādē un mašīnbūvē, kā arī uzzināt citu informāciju par nozari.

Stendā bija pārstāvētas visas galvenās nozares profesionālās izglītības iestādes no dažādiem Latvijas reģioniem. Rīgas reģions: Rīgas 3.arodskola, Rīgas valsts tehnikums, Rīgas tehniskā koledža. Kurzemes reģions: Liepājas valsts Tehnikums (Ventspils tehnikums izstādē piedalījās ar atsevišķu stendu). Zemgales reģions: Jelgavas amatu vidusskola. Latgales reģions: Daugavpils tehnikums, Daugavpils Būvniecības tehnikums. Vidzemes reģions: Valmieras tehnikums piedalījās ar atsevišķu stendu.

3.arodskolas stendā  katrs interesents varēja izmēģināt roku metināšanā, kas izraisīja plašu apmeklētāju interesi. RTK stendā varēja izmēģināt programmēšanu robotu vadībai. Konsultācijas par mācību programmām un izvēlēto specialitāti stendos sniedza paši profesionālo mācību iestāžu audzēkņi.

 

Nākošais šāda veida pasākums paredzēts novembrī, izstādes Tech Industry laikā.

lzsaki savu viedokli

Autorizēties:draugiem.lv