18.12.2014: Rīgas Valsts tehnikums svin 95.jubileju

Datums: 2014.12.18

2014.gada 18.decembrī svinīgā pasākumā Rīgas Kongresu namā savu 95.jubileju atzīmēja Profesionālās izglītības kompetences centrs (PIKC) Rīgas Valsts tehnikums (RVT). RVT kopskaitā ir 9 nodaļas, un viena no tām ir arī Poligrāfijas nodaļa.

 

Svinīgajā pasākumā tika godināti pasniedzēji, kuri visu savu darba mūžu ir veltījuši RVT attīstībai un pilnveidei. No Poligrāfijas nodaļas tika sveikta Metodiskās komisijas darba koordinatore Ārija Čerpinska.

Ārija Čerpinska (priekšplānā)

Ārijas Čerpinskas vadībā Metodiskā komisija sanāksmēs izskata ar mācību, metodisko un audzēkņu sasniegumu vērtēšanas darbu saistītus jautājumus.       

         Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu saņēma Rīgas Valsts tehnikuma direktore Dagnija Vanaga, kura ilgus gadus pati vadīja RVT Poligrāfijas nodaļu.

PIKC RVT direktore Dagnija Vanaga

 

RVT jubilejas pasākumā skolu sveica arī SIA „Jelgavas tipogrāfija” Valdes priekšsēdētājs Juris Sīlis, tehniskais direktors Marģers Žagata un Personāla vadītāja Ligita Makstniece.

No labās: Ligita Makstniece, Juris Sīlis, Marģers Žagata

 

RVT jubilejas pasākuma viesus ar savu dejotprasmi iepriecināja tehnikuma audzēkņu deju kolektīvs un mūziķis un dziedātājs Igo.

Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrība sveic Rīgas Valsts tehnikumu nozīmīgajā jubilejā un novēl radošus panākumus arī turpmākajos gados!

 

Informāciju sagatavoja

Aldis Misēvičs

LBAS nozares konsultants darba ņēmēju satura jautājumos,

Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības priekšsēdētājs

lzsaki savu viedokli

Autorizēties:draugiem.lv