Izstāde „Iepakojums un vide”

Datums: 2013.11.13

 

 

2013.gada 13.novembrī Dabas muzejā tika atvērta izstāde „Iepakojums un vide”.  Izstāde ir viena no „Nordplus” finansētā projekta „The truth is Green” (Patiesība ir zaļa) aktivitātēm, projekta koordinators ir SIA „Eko Media”, projekta partneri izstādes „Iepakojums un vide” apakšprojektā – Latvijas Zaļais punkts, Latvijas Iepakojuma asociācija un Latvijas Dabas muzejs.

Izstāde iesaistošā un viegli uztveramā veidā iepazīstina ar iepakojuma materiāliem, to pārstrādi, atkārtotas izmantošanas iespējām, kā arī rada izpratni par to, kādu ietekmi uz vidi atstāj katra personiskā izvēle un rīcība, iepērkoties un rīkojoties savā mājsaimniecībā.

Izstādes atklāšanā piedalījās arī Poligrāfijas un izdevējdarbības, papīra un papīra izstrādājumu ražošanas un datordizaina nozares ekspertu padomes pārstāvji Ieva Bečere (Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas izpilddirektore) un Aldis Misēvičs (Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības priekšsēdētājs).

 

Šogad jau 17.reizi notika konkurss „Labākais iepakojums Latvijā 2013”, un tieši pirms izstādes atklāšanas tika paziņots uzvarētājs – AS „VG Kvadra Pak” ar prezentācijas iepakojumu konfekšu kolekcijai „RŪTA 100”. Grand Prix ieguvējs piedalīsies 2014. gada Pasaules Iepakojuma organizācijas rīkotajā starptautiskajā konkursā Worldstar for Packaging.

Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības priekšsēdētājs Aldis Misēvičs apsveic AS „VG Kvadra Pak”  Valdes locekli Robertu Vasiļevski un pauž gandarījumu par uzņēmuma darbinieku paveikto.

 

Informāciju sagatavoja:

Aldis Misēvičs, Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības priekšsēdētājs/Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība Nozares konsultants darba ņēmēju satura jautājumos

lzsaki savu viedokli

Autorizēties:draugiem.lv