LPNA sava mājas lapa

Datums: 2014.01.03

2013.gada 19.decembrī notika kārtējā Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrības (LPNA) Padomes sēde, kuras laikā LPNA priekšsēdētājs Aldis Misēvičs informēja par arodbiedrības darba aktualitātēm un dalību Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektā „Nozaru kvalifikācijas sistēmas izveide un profesionālās izglītības efektivitātes un kvalitātes paaugstināšana”.

Tomēr pats būtiskākais notikums Padomes sēdes laikā bija LPNA mājas lapas www.lpna.lv atklāšana.

 

LPNA mājas lapu uz lielā ekrāna vēro LPNA priekšsēdētājs Aldis Misēvičs, grāmatvede Inese Fedulova, AS “VG Kvadra Pak” darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Antonija Incenberga un LBAS koordinatore Ruta Porniece. 

 

Bez poligrāfijas nozares arodbiedrības pārstāvjiem pasākumā piedalījās Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības nacionālā koordinatore ESF projektā Ruta Porniece un Elektronisko un optisko iekārtu ražošanas, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares ekspertu padomes konsultants darba ņēmēju jautājumos Mārtiņš Pužuls.

Mājas lapā var iepazīties ar nozares arodbiedrības aktualitātēm.

 

Visi klātesošie izteica gandarījumu, ka arī Latvijas Poligrāfijas nozares arodbiedrība ir piepulcējusies savu mājas lapu uzturētāju pulkam, nu vairs mums nevarēs teikt: “Ja tevis nav E-vidē, tad tevis nav vispār!”

 

Mēs esam un būsim vienmēr!

 

Informāciju sagatavoja

Aldis Misēvičs

LBAS poligrāfijas nozares konsultants 

lzsaki savu viedokli

Autorizēties:draugiem.lv