NEP sastāvs

 

Valsts puse

Inga Tarvide

Izglītības un zinātnes ministrija

Izglītības departamenta vecākā referente

inga.tarvide@izm.gov.lv

Madara Lūka

Ekonomikas ministrija

Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta Ārvalstu investīciju, piesaistes, tūrisma un eksporta veicināšanas nodaļas vecākā referente

Madara.Luka@em.gov.lv

 

Aļona Nikolajeva

Labklājības ministrija

Darba departamenta Darba tirgus politikas nodaļas vecākā referente

Alona.nikolajeva@lm.gov.lv

 

Raimonds Brīdaks

Labklājības ministrijas
Darba tirgus politikas departamenta
vecākais referents

Raimonds.Bridaks@lm.gov.lv

 

Eva Lossane

Nodarbinātības valsts aģentūra

Pakalpojumu departamenta Apmācības nodaļas vadītāja

Eva.lossane@nva.gov.lv

 

Inese Šīrava

Tūrisma attīstības valsts aģentūra

Vecākā eksperte stratēģiskās plānošanas jautājumos

Inese.sirava@latvia.travel

 

Darba devēju puse

Astrīda Trupovniece

Latvijas Tūrisma Aģentu un operatoru Asociācija

Izpilddirektore

alta@alta.net.lv

Ruta Priede

SIA „Māras nami” „Park Hotel LATGOLA”

viesnīcas vadītāja

manager@hotellatgola.lv

Kristiāna Ancāne

Radisson Blu Hotels

Kristianaancane@gmail.com

 

Jeļena Varnus-Ļebedeva

SIA „Hotel Jūrmala SPA & Conference Center”

SPA centra vadītāja

jelena.varnaus@hoteljurmala.com

Svetlana Riškova

Biedrība „Pavāru klubs”

valdes priekšsēdētāja

Svetlana.riskova@tallinkhotels.lv

 

Daina Liepiņa

LATTŪRINFO

 

daina.liepina@koknese.lv

Gunta Ušpele

Jūrmalas pašvaldības Tūrisma nodaļas vadītāja

gunta.uspele@jpd.gov.lv

Ingrīda Rītiņa

SIA „Liora S.I.” valdes locekle, direktore

instituts@liora.lv

Līga Dreimane

Latvijas Frizieru asociācija

Vadītāja

dreamanita@inbox.lv

Vija Krūmiņa

Latvijas frizieru un kosmetologu asociācija

Valdes priekšsēdētāja vietniece

kruminavija@inbox.lv

Rimma Āboltiņa

Baltijas Imidža speciālistu asociācija

Prezidente

Ar_studija@inbox.lv

Dina Apine

Latvijas manikīra un pedikīra speciālistu apvienība

Pārstāve

elisanda@elisanda.lv

Agnese Sudraba

 

 

aizvieto:

Inga Groskopa

Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija

Prezidente

 

SIA „Panacea Pro”

Ārsts-kosmetologs

dr.sudraba@latnet.lv

 

 

ingagroskopa@inbox.lv

Ineta Pauga

Latvijas pirts savienības valdes locekle, biedrības „Latvijas pirts” biedre

ineta@pirtsskola.lv

Romualds Lamsters

Biedrības „Latvijas Pirts savienība” valdes priekšsēdētājs

Romualds.lamsters@inbox.lv

Valda Smirnova

Biedrības „Latvijas Pirts savienība” locekle

Valda.smirnova@inbox.lv

Inese Vīcupa

Restorāns „Burkāns” direktore

Inese.vicupa@gmail.com

 

Darba ņēmēju puse

Reinis Anaitis

Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrība LAKRS biedrs

SIA „Reaton LTD” Vecākais viesmīlis

reinis.anaitis@gmail.com

 

Ieva Gulbe

Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrība LAKRS biedre

Wellslim centrs

Kosmētiķe, sejas un ķermeņa kopš. Spec. Kosmētiķu metodiskā vadītāja

Ieva.balta@gmail.com

 

Agnese Puzanova

Apvienotā frizieru arodbiedrība

Priekšsēdētāja

Agnese.puzanova@lafa.lv

 

Neatkarīgie eksperti

Baiba Jevdokimova

Beauty Perfection, Kolonnas galvenā speciāliste

baije@inbox.lv

Anita Elga Oliņa

Mācību centrs KOLONNA

Mācību centra pilnvarota persona, frizieru programmu pedagogs

anitaolina@inbox.lv

Nellija Janaus

SIA „Rīgas Kosmētikas skola”

Valdes locekle

Nellija77@inbox.lv

Marika Ģederte

 

 

aizvieto:

Edīte Alksne

 

SIA „Kosmetoloģijas koledža”

Valdes priekšsēdētāja

 

direktore

Marika@uvb.lv

 

 

edite@kosmetologijaskoledza.lv

Una Bernatoviča

Imidža skola Unastyle

dibinātāja

una@unastyle.lv

 

Zane Paidere

Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas prezidente

zane@skka.lv