NEP sastāvs

 

Valsts puse

Renārs Špade

Ekonomikas ministrija

Būvniecības un mājokļu politikas departamenta Būvniecības politikas nodaļas vadītājs

Evija Avota

Ekonomikas ministrija

Būvniecības un mājokļu politikas departamenta Būvniecības politikas nodaļas vecākā referente

Dzinta Gorbunova

Izglītības un Zinātnes ministrijas

Izglītības departamenta vecākā referente

Raimonds Brīdaks

Labklājības Ministrija

Darba tirgus politikas departamenta vecākais referents

Valda Puiše

Nodarbinātības valsts aģentūra

Pakalpojumu departamenta Apmācību nodaļas vadītāja

 

Darba devēju puse

Normunds Grinbergs

Latvijas Būvnieku asociācija

SIA „Eva-serviss” Valdes priekšsēdētājs

Helēna Endriksone   

Latvijas Būvinženieru savienība

Valdes priekšsēdētāja vietniece

Leonīds Jākobsons

Būvmateriālu ražotāju asociācija

Izpilddirektors

Andris Veinbergs

Būvmateriālu ražotāju asociācija

SIA „Knauf” Tehniskais vadītājs

Jānis Kļaviņš

Būvmateriālu ražotāju asociācija

AS „Eco Baltia” biznesa attīstības vadītājs

Oskars Caune

SIA „Eko Enerģija Rīga” valdes loceklis

Edgars Štrauss

SIA RBSSKALS valdes priekšsēdētājs

Armands Liede

Latvijas Amatniecības kamera

Latvijas Jumiķu apvienības valdes loceklis

Diāna Karaša

Latvijas Amatniecības kamera

prezidente

Zigmārs Brunavs

Biedrība „Latvijas Ceļu būvētājs”

Izpilddirektors

Nikolajs Gutererskis

Latvijas Dzelzceļnieku biedrība

Galvenās inženierdaļas, Būvniecības nodaļas vadītājs

Sandra Miklašēvica

Latvijas Sausās būves un apdares darbu meistaru un uzņēmēju biedrība

Valdes priekšsēdētāja

Jānis Beķers

Latvijas Sausās būves un apdares darbu meistaru un uzņēmēju biedrība

Pārstāvis

Ģirts Beikmanis

Latvijas namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociācija

Valdes priekšsēdētājs

Baiba Pļaviņa

Latvijas namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociācija

Ineta Geipele

Latvijas namu pārvaldnieku ģilde, valdes locekle

Aldis Riekstiņš

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija (LANĪDA), Biedru lietu komitejas loceklis

Māris Laukalējs

Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas valdes loceklis

Andrejs Broks

Latvijas Dizaineru savienība

Valdes loceklis

Andra Irbīte

Latvijas Dizaineru savienība

A.E.K. design interjera dizainere

Elita Barisa

Latvijas Nacionālais kultūras centrs; Kultūras un radošās industrijas izglītības nodaļas izglītības sistēmas eksperte

Ilze Kupča

Latvijas Nacionālais kultūras centrs; Kultūras un radošās industrijas izglītības nodaļas izglītības sistēmas eksperte

Ilze Indriksone

Latvijas Ainavu arhitektūras biedrība

SIA "TAGETE" valdes locekle

Kristīne Dreija

Latvijas Ainavu arhitektūras biedrība

LLU pētniece

Artūrs Graudiņš

GRF; personāla vadītājs

Anita Albrante

Latvijas kokkopju-arboristu biedrība

Valdes locekle

 

Darba ņēmēju puse

Jānis Gužāns

Latvijas Celtnieku arodbiedrība

eksperts

Māris Dambis

Latvijas Celtnieku arodbiedrības biedrs

SIA "Insalvo" Vecākais darba aizsardzības speciālists

Helēna Veitnere

Latvijas Ceļu darbinieku arodu apvienība

priekšsēdētāja

 

Neatkarīgie eksperti

Tatjana Tambovceva

Rīgas Tehniskā universitāte

Inženierekonomikas un vadības fak. , Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas Institūts, Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra

Vairāk informācijas

Izglītības iespējas būvniecības nozarē