NEP sastāvs

 

Valsts puse

Raimonds Brīdaks

Labklājības ministrija, vecākais referents

raimonds.bridaks@lm.gov.lv

Alla Imanta

Izglītības un zinātnes ministrija

Alla.imanta@izm.gov.lv

 

Darba devēju puse

Juris Borzovs

Latvijas Universitāte, Datorikas fakultāte

programmēšanas katedras profesors

juris.borzovs@lu.lv

Aldis Gulbis

SIA „Komerccentrs Dati grupa”, valdes priekšsēdētājs

aldis.gulbis@kc.lv

Normunds Bergs

Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija/AS ”SAF Tehnika”, valdes priekšsēdētājs

normunds.bergs@saftehnika.com

Alvis Vagulis

Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija/SIA „Hanzas Elektronika”, ražošanas vadītājs

alvis.vagulis@he.lv

Inese Cvetkova

Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija (LetERA), izpilddirektore

i.cvetkova@latnet.lv

Dzintars Zariņš

Latvijas Datortehnoloģiju asociācija, valdes loceklis

dzintars.zarins@dozimetrs.lv

Jānis Lelis

Latvijas Telekomunikāciju asociācija, izpilddirektors

jlelis@latnet.lv

Kaspars Strauts

SIA, 4PRINT, projektu vadītājs

strautsk@gmail.com

 

Darba ņēmēju puse

Kārlis Laganovskis

SIA "FMS", programmētājs-arhitekts

karlis.laganovskis@gmail.com

Guntars Būmans

A/S “Exigen Services Latvia”

Guntars.Bumans@exigenservices.com

 

Neatkarīgie eksperti

Jānis Brants

Profesionālās izglītības kompetences centrs „Rīgas Tehniskā koledža”, vadītājs

janis.brants@rtk.lv