NEP sastāvs

 

No valsts puses

Kristaps Soms

vai

Skaidrīte Rancāne -Slavinska

EM Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta direktora vietnieks

EM Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta Inovācijas nodaļas vadītājas vietniece

Kristaps.soms@em.gov.lv

 

Skaidrite.Rancane-Slavinska@em.gov.lv

 

Jānis Gaigals

IZM VISC direktora vietnieks

janis.gaigals@visc.gov.lv

 

Inta Šusta

 

IZM Izglītības departamenta direktora vietniece profesionālās izglītības un starptautiskās sadarbības jomā

 

inta.susta@izm.gov.lv

 

Ilze Zvīdriņa

Vai

Raimonds Brīdaks

LM Darba tirgus politikas departamenta  direktora vietniece

LM darba tirgus politikas departamenta vecākais referents

 

ilze.zvidrina@lm.gov.lv

 

raimonds.bridaks@lm.gov.lv

Andra Dietlava

Nodarbinātības valsts aģentūra, Jelgavas filiāles vadītāja

 

Andra.Dietlava@nva.gov.lv

 

No darba devēju puses

Profesionālās organizācijas

Vilnis Rantiņš

vai

Andris Sekacis

Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija, Valdes priekšsēdētājs

Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija, padomnieks

vilnis.rantins@apollo.lv

 

andris.sekacis@masoc.lv

Ansis Troicis

Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija Auto ekspluatācijas eksperts

ansis.troicis@gmail.com

 

Ingus Rūtiņš

Vai

Pēteris Rubulis

Auto asociācija, viceprezidents

 

Auto asociācija, projekta vadītājs

ingus.rutins@autoasociacija.lv

 

peteris@autoasociacija.lv

Gints Gailis

Latvijas Auto virsbūvju remontētāju asociācija, Valdes priekšsēdētājs

 

lavra@lavra.lv

Mārtiņš Cimermanis

Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome, Valdes loceklis

martins.cimermanis@llkc.lv

Vilnis Kazāks

Latvijas Amatniecības kamera, Prezidents

vilnis.lak@inbox.lv

 

Uzņēmumi

Artūrs Graudiņš

GRF Personāla vadītājs

Arturs.graudins@grf.lv

 

Ziedonis Jorens

SIA L-Ekspresis, Stratēģiskās plānošanas un attīstības projektu direktors

ziedonis.jorens@l-ekspresis.eu  

 

Arnis Petrānis

SIA Peruza Direktors

peruza@peruza.lv

 

Ivars Eniņš

A/s Jauda Valdes loceklis

Ivars.enins@jauda.com

 

 

Profesionālās mācību iestādes

Ilgonis Runģis

Rīgas 3.arodskolas direktors

irungis@3arodskola.lv

 

Jānis  Nipers

RTK direktora vietnieks

janis.nipers@rtk.lv

 

Pēteris Zaļmežs

SIA BUTS direktors

peteris@buts.lv  

 

 

No darba ņēmēju puses

Līvija Marcinkēviča

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietniece

livija.marcinkevica@lbas.lv

 

Rita Pfeifere

Latvijas industriālo nozaru arodbiedrības priekšsēdētāja

lia@inbox.lv